Infolinia: 59 728 50 00

Aktualności

wydarzenia i nowości w WMC


Bolesławice ul. Jesionowa oraz Pogodna już w zasięgu naszej sieci światłowodowej FTTH. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług.


Nasza firma rozpoczęła budowę sieci światłowodowej FTTH w miejscowości Kobylnica. Osiedle „Kwiatowe” jest pierwszym etapem naszego projektu. Wszystkich mieszkańców w/w osiedla zachęcamy do kontaktu z biurem w Słupsku, tel. 59 7285000.

W Kępicach działa już biuro firmy WMC, która oferuje dla klientów Internet, telewizję w systemie HD oraz usługę telefonii stacjonarnej. Biuro mieści się przy ulicy Bielaka, w budynku, który stanął w miejscu dawnego Domku Leśnika.

Firma WMC kładzie sieć światłowodową o przepustowości 1Gb/s do pojedynczego klienta w Kępicach, dofinansowanie na tę inwestycję otrzymała z funduszy unijnych. Sieć światłowodowa jest już położona prawie w całych Kępicach, trwają prace przyłączeniowe na kolejnych ulicach, m.in. Mickiewicza, w blokach TBS, przy ulicy Wojska Polskiego i Kościelnej. Dzięki sieci światłowodowej można skorzystać z oferty, jakiej nie ma w małych miasteczkach na całym Pomorzu: Internetu, telewizji cyfrowej z ponad 200 kanałami i telefonu stacjonarnego. Usługi te można otrzymać w jednym pakiecie lub osobno.

Takiej oferty w Kępicach jeszcze nie było. Firma WMC SI Sp. z o.o. buduje w mieście sieć światłowodową, dzięki której mieszkańcy będą mogli na preferencyjnych warunkach mieć dostęp do bardzo szybkiego Internetu, telefonu stacjonarnego i telewizji. Wkrótce powstanie też biuro obsługi klienta i… kilkanaście kamer monitoringu miejskiego. Obraz z kamer będzie można śledzić na bieżąco na stronie internetowej.

Bezpłatnie kabel światłowodowy do mieszkań i domów w Kępicach już wkrótce doprowadzi firma WMC Systemy Informatyczne. W mieście pojawi się także kilkanaście kamer monitorujących ulice i skwery.

Światłowodowe łącza o przepustowości 1 GB są właśnie podłączane do domów w podsłupskiej Krępie. Jej mieszkańcy będą mieli szybszy internet niż słupszczanie. Za kilka dni w całej wsi będzie dostępny internet kilkukrotnie szybszy niż w mieście. Wybudowano infrastrukturę światłowodową o długości blisko 12 kilometrów, która obejmuje całą Krepę łącznie z nowym osiedlem.

Powered by CuteNews
Polityka prywatności
© WMC Sp. z o.o. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk