Infolinia: 59 728 50 00

Aktualności

wydarzenia i nowości w WMC

Bezpłatnie kabel światłowodowy do mieszkań i domów w Kępicach już wkrótce doprowadzi firma WMC Systemy Informatyczne. W mieście pojawi się także kilkanaście kamer monitorujących ulice i skwery.

Na realizację projektu spółka otrzymała pieniądze w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. W ramach projektu firma WMC Si Sp. z o.o. planuje doprowadzić kabel światłowodowy do każdego mieszkania w budynkach wielorodzinnych oraz do każdego domku jednorodzinnego z szerokopasmowym dostępem do sieci Internet z przepustowością do 100 Mb/s. Dostępna będzie również cyfrowa telewizja kablowa HD z możliwością obejrzenia 180 programów. Firma będzie oferowała również usługę telefonii stacjonarnej ze słupską numeracją, z możliwością bezpłatnego przeniesienia dotychczasowego numeru. Jest również szansa, że w Kępicach zmniejszy się liczba aktów wandalizmu, miasto będzie monitorowane kilkunastoma dokładnymi, megapikselowymi kamerami.

- Zachęcamy wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą firmy na stronie http://www.wmc24.pl oraz wypełnienia zgłoszenia pod adresem http://wmc24.pl/kepice/ - mówi Mirosław Nakonieczny, prezes Zarządu WMC Si Sp. z o.o.

źródło: Puls Kępic, październik 2012

Powered by CuteNews
Polityka prywatności
© WMC Sp. z o.o. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk