Infolinia: 59 728 50 00

Aktualności

wydarzenia i nowości w WMC

W Kępicach działa już biuro firmy WMC, która oferuje dla klientów Internet, telewizję w systemie HD oraz usługę telefonii stacjonarnej. Biuro mieści się przy ulicy Bielaka, w budynku, który stanął w miejscu dawnego Domku Leśnika.

Firma WMC kładzie sieć światłowodową o przepustowości 1Gb/s do pojedynczego klienta w Kępicach, dofinansowanie na tę inwestycję otrzymała z funduszy unijnych. Sieć światłowodowa jest już położona prawie w całych Kępicach, trwają prace przyłączeniowe na kolejnych ulicach, m.in. Mickiewicza, w blokach TBS, przy ulicy Wojska Polskiego i Kościelnej. Dzięki sieci światłowodowej można skorzystać z oferty, jakiej nie ma w małych miasteczkach na całym Pomorzu: Internetu, telewizji cyfrowej z ponad 200 kanałami i telefonu stacjonarnego. Usługi te można otrzymać w jednym pakiecie lub osobno.

- Już około 30 osób podpisało umowy na nasze usługi, część osób decyduje się na cały pakiet, inni wolą pojedyncze usługi, na przykład tylko Internet czy telewizję - mówi Mirosław Nakonieczny, właściciel firmy WMC . – Cena Internetu o prędkości 10 Mb/s kosztuje 49 złotych miesięcznie. Oferujemy mieszkańcom bezpłatne podłączenie gniazda światłowodowego, decyzję o skorzystaniu z naszych usług można podjąć w późniejszym terminie.

- Dla klientów mamy także specjalną ofertę – wyjaśnia Mirosław Nakonieczny. - Osoby, które posiadają umowy terminowe z innymi operatorami, mogą w tym czasie skorzystać z naszego Internetu o prędkości 25 Mb/s całkowicie bezpłatnie na czas trwania umowy z dotychczasowym operatorem.

- Jestem bardzo zadowolona z usług firmy WMC – mówi Wiesława Kiesielewicz z ulicy Bielaka w Kępicach. – Wykupiłam pakiet Internet, telewizja i telefon. Prędkość i jakość Internetu jest nieporównywalnie lepsza niż wcześniej, telewizję odbieram w systemie HD. Ponadto w biurze WMC jest bardzo miła i uprzejma obsługa.

Budowę sieci światłowodowej w Kępicach firma WMC prowadzi w ramach projektu dofinansowanego z Unii Europejskiej, z programu Innowacyjna Gospodarka - „Budowa ostatniej mili szerokopasmowego Internetu”. Zakłada on dostarczenie Internetu do małych miejscowości. W Kępicach planujemy podłączenie 500 gospodarstw – budynki jedno- i wielorodzinne, instytucje, m.in. urzędy, bibliotekę, policję czy firmy.

Co ważne, osoby, które nie chcą się obecnie decydować na wykup usług w firmie WMC mogą wyrazić zgodę na zainstalowanie gniazda światłowodowego. Podłączenie gniazda nie oznacza, że trzeba podpisać umowę na odbiór Internetu, telefonu stacjonarnego czy cyfrowej telewizji HD. - Dajemy możliwość skorzystania z tej usługi w przyszłości, bez konieczności ponoszenia kosztów przyłączenia – dodaje Mirosław Nakonieczny.

Biuro firmy WMC jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-17, można tam poznać szczegółową ofertę firmy.

źródło: Puls Kępic, październik 2013

Powered by CuteNews
Polityka prywatności
© WMC Sp. z o.o. Wykonanie: Strony internetowe Słupsk