strona główna
o nas
kontakt
infolinia: 59 728 50 00

Napisali o nas - "Puls Kępic"

Internet w całych Kępicach

Bezpłatnie kabel światłowodowy do mieszkań i domów w Kępicach już wkrótce doprowadzi firma WMC Systemy Informatyczne. W mieście pojawi się także kilkanaście kamer monitorujących ulice i skwery.

Na realizację projektu spółka otrzymała pieniądze w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. W ramach projektu firma WMC Si Sp. z o.o. planuje doprowadzić kabel światłowodowy do każdego mieszkania w budynkach wielorodzinnych oraz do każdego domku jednorodzinnego z szerokopasmowym dostępem do sieci Internet z przepustowością do 100 Mb/s. Dostępna będzie również cyfrowa telewizja kablowa HD z możliwością obejrzenia 180 programów. Firma będzie oferowała również usługę telefonii stacjonarnej ze słupską numeracją, z możliwością bezpłatnego przeniesienia dotychczasowego numeru. Jest również szansa, że w Kępicach zmniejszy się liczba aktów wandalizmu, miasto będzie monitorowane kilkunastoma dokładnymi, megapikselowymi kamerami.

- Zachęcamy wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą firmy na stronie http://www.wmc24.pl oraz wypełnienia zgłoszenia pod adresem http://wmc24.pl/kepice/ - mówi Mirosław Nakonieczny, prezes Zarządu WMC Si Sp. z o.o.

źródło: Puls Kępic, październik 2012

internet 100 mbit telewizja cyfrowa telefon krępa słupska promocje monitoring krępa
WMC Systemy Informatyczne Sp. z o.o., ul. Tulipanowa 11, Krępa Słupska, tel. 59 728 50 00, fax 59 728 50 07 e-mail: biuro/at/wmc-si.pl

© WMC Systemy Informatyczne Sp. z o.o.  |  design: graffik.pl